تخفیف هتل جلفا برای خوش حجابان

طنز‌نویس سایت < گویا نیوز > موضع جالبی در مورد عكس ذیل گرفته است كه به نقل از همین سایت ذكر می‌شود:

“هتل جلفای اصفهان در اقدامی عجیب و بی سابقه برای آنچه که ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی نامیده، تخفیف ویژه ای برای میهمانان با پوشش کامل اسلامی خود در نظر گرفته است.” «پایگاه خبری تحلیلی پارسینه»

میهمانان محترم هتل با رعایت موارد زیر می توانند از تخفیف ویژه برخوردار شوند:
– خواهران و برادران دارای پوشش کامل اسلامی ۵ تا ۱۰ درصد تخفیف. خواهران: روپوش گشاد و بلند به حدی که دو خواهر در آن جا شوند و دامن آن بر زمین کشیده شود ۱۰ درصد. چادر مشکی و نقاب و دستکش مشکی ۱۰ درصد. چادر مشکی بدون نقاب و دستکش ۵ درصد. برادران: کت و شلوار راه راه طوسی پشم مرینوس در فصل تابستان همراه با پیراهن یقه دیپلماتی و جوراب سفید یا عنابی یا سبز مغزپسته ای و کفش قهوه ای پاشنه سائیده و ریش آنکادر نشده و صورت تیغ نخورده ۱۰ درصد(یقه پیراهن باید تا زیر گلو بسته شده باشد). صورت آنکادر شده و یقه ی باز ۵ درصد. توضیح: شلوار برادران باید آن قدر گشاد باشد که برجستگی ها کلا محو شود و در صورت نبستن کمربند، شلوار از پا بیفتد.

– در صورتی که خواهران و برادران متاهل، به جای تخت دونفره از تخت های جداگانه استفاده نمایند، ۱۰ در صد تخفیف ویژه به آن ها تعلق خواهد گرفت. در صورت استفاده از تخت دو نفره، ۱۰ درصد به بهای اتاق اضافه خواهد شد.

– در صورتی که خواهران و برادران متاهل بر سر میز غذای هتل با یک دیگر سخن نگویند و از مزاح و تبسم خودداری ورزند، ۱۰ درصد تخفیف ویژه همراه با یک وعده شام مجانی به آن ها تعلق خواهد گرفت. خنده با صدای بلند به گونه ای که شش دندان (از نیش تا نیش) توسط سرگارسون دیده شود، باعث افزایش ۲۰ درصدی قیمت غذا خواهد شد.

– مدیریت هتل جلفا بابت خواندن هر رکعت نماز در نماز خانه ی اصلی هتل ۱ درصد تخفیف برای مهمانان عزیز قائل می شود(جمعا ۱۷ درصد).

برای آگاهی از تخفیف های بیشتر به رسپشن هتل مراجعه فرمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *