مطالب مرتبط

یک دیدگاه در “کولاژ

 1. مرسي از نظر با ارزشي كه گذاشتي…. راستش اول كه صفحه وا شد فكر كردم عكست رفته تو عكس هاي دانشجويان مبارز و … فكرش را نمي كردم اين همه عكس از خودت داشته باشي البته جاي يك ريش پروفسوري خاليه. فارغ از شوخي قشنگ بود.

  [پاسخ]

 2. ولي من تصور مي كنم شما خودتان را خوش تيپ و خوش قيافه مي دانيد. چون فقط آدمهايي با اين احساس اين همه عكس از خودشان دارند و آنها را در معرض ديد مي گذارند. بخصوص آن عكس مركزي

  [پاسخ]

  پویا نعمت‌اللهی پاسخ در تاريخ دی 9ام, 1388 15:43:

  ناهید خانم سلام
  لازم است توضیحی بدهم که این کولاژ اصلاً چطوری تهیه شد.
  دوست عزیزم آقای افتخاری نرم‌افزاری دارند به نام «پیکاسا» که از مشتقات گوگل است.
  ایشان بدون اطلاع من عکس‌هایی را که در عرض این چند‌ساله‌ی آشنایی از من داشتند (و حتی خودم هم بعضی از این عکس‌ها را ندارم!)، با استفاده از این نرم‌افزار به همین شکلی که می‌بینید، درآورده‌اند و به عنوان هدیه در اختیار من قرار دادند و من هم در همین جا منعکس‌اش کردم.
  در مورد این‌که گفته‌اید خودم را «خوش‌تیپ» و… می‌دانم؛ در اول همین مطلب به بدترکیبی و بدعکسی خودم اعتراف کرده‌ام.
  پس چطور می‌توانم خودم را خوش‌قیافه بدانم!
  دیگر صریح‌تر و معتبرتر از اعترافات شخصی که نداریم!!
  به هر حال از ارسال کامنت تشکر می‌کنم.

  [پاسخ]

 3. هه هه .. حالا اگر نوشته بودید که خوش تیپید و دقیقاً همین عکس را گذاشته بودید مردم شما را یا به خودشیفته بودن متهم می کردند یا به بدترکیبی !.. همیشه همین بوده و خواهد بود .. هر وقت می خواهید نتیجه خاصی بگیرید دقیقاً برعکس نظر قلبی خود را بیان کنید و بر آن اصرار ورزید خواهید دید که جماعت برضد شما حکرت کرده و در حقیقت شما را به نتیجه مطلوب خواهند رساند . راستش من درک نمی کنم چرا باید کسی از قیافه خودش خوشش نیاید و خودش را بدترکیب بنامد جدای از خودِ قیافه و سلیقه !.. 🙂 ..

  [پاسخ]

  پویا نعمت‌اللهی پاسخ در تاريخ دی 9ام, 1388 16:01:

  سلام روشنک

  منظورتان را درست نفهمیدم.

  شاید منظورتان این است که من از برهان خلف برای اثبات خوش‌قیافه بودن خودم استفاده کرده‌ام.

  اما نمی‌دانم با چه زبانی باید بگویم که شما باور کنید بدقیافه و بدعکس هستم.

  اصلاً مگر خود عکس‌ها گواه این ادعای من نیست؟

  [پاسخ]

 4. نویسنده: نعمت‌اللهی چهارشنبه 9 دی1388 ساعت: 15:58سلام
  ممنون از نظرتان
  تا حدود زیادی با شما موافق هستم
  ………
  سلام مجدد

  ای بابا .. من آخرش نفهمیدم شما با من موافقید یا منظور مرا متوجه نشده اید !.. می شود تکلیف مراروشن کنید ؟.. هه هه ..

  نه ! من نمی دانم شما چنین قصدی داشته اید یا نه ..اما چیزی که نوشتم برای شما قضاوتیست که در ایرانی جماعت اینطور موقع ها معمول است .. بیشتر به مخاطب بر میگردد تا شما !..

  بدقیافه بودن با بدعکس بودن فرق می کند .. بعضی ها عکسشان از خودشان بهتر است و بعضی ها خودشان از عکسشان !..تازه بدعکسی بیشتر به عکاس بد بر می گردد تا سوژه !..

  اما باز هم آخرش نفهمیدم چرا باید کسی از قیافه خودش بدش بیاید و احساس بدقیافه گی بکند.. 🙂 ..

  [پاسخ]

 5. به به… پویا می دونی به چی فکر می کردم؟ اینکه این پستت بر خلاف اون همه زحمت شخصی ات در نوشتن مقاله ها و داستانک ها کامنت بارون شد در اندک زمان… و اینکه اثر تصویر چقدر زیاده. پیشنهاد می کنم یکی از همین عکس هاتو بزاری جای اون آدمکه در معرفی وبلاگت مثله بخش درباره من که عکس خودت باشه. خب این نظر منه فکر کنم اینجوری هویت واقعی خودش را دارد وبلاگ در همان نگاه اول. براستی هم عکس خود را کار کردن دلیل بر نقطه ی منفی و … که نیست. رک تر بگم آدم تا خودشو دوست نداشته باشه که دیگران را هم دوست ندارد. آره خوش تیپ…حالا اگه گذاشتی و از فردا مخاطبانت بهت خرده گرفتن نگی حرف مهرانو گوش دادما… هاها… پیروز باشی

  [پاسخ]

 6. آقای نعمت الهی
  من آدم اهل بحثی نیستم. قصد جسارت به شما را هم نداشتم. دوباره مزاحم شدم تا فقط به روشنک یادآوری کنم ما همه ایرانی جماعت هستیم. خودش هم به همین راحتی قضاوت کرد.

  [پاسخ]

 7. پويا جان سلام
  اين يك حقيقتيست كه همهء ما …. ها ؛از كمبود اعتماد به نفس رنج مي بريم خود من هم ؛ كاملا همين نظر را در مورد خودم دارم ولي انچه مهم است اين است كه اگر ظاهر خوش عكس و يا خوش تيپ هم(كه فقط به درد شونزده هفده ساله ها ميخوره ) نداشته باشيم در عوض يك عالمه چيزهاي زيبا داريم از جمله وجودي مهربان و صادق كه هر صورتي را در نظر مردمان دلچسب و زيبا ميكند . پويا جان بهر حال نميدانم چون خيلي دوستت دارم اين را مي گويم يا اين عين واقعيت است كه خيلي خيلي زيبائي .

  [پاسخ]

 8. نظر آقا کیارش را خیلی می پسندم… آنچه که مهم است اگر ظاهر زیبا هم نداشته باشیم درونی زیبا ظاهرمان را هم زیبا خواهد ساخت از برای آنانی که می شناسنمان اما بگذارید یک خرده بگیرم از کلام ایشان که در داخل پرانتز عنوان شده… یعنی ظاهر زیبا فقط به درد شانزده هفده ساله ها می خورد؟ ببخشید عزیز آخر چه عیبی دارد در سنین بالا هم ظاهری زیباتر و آراسته تر بسازیم و یا حد اقل آنچه از زیبایی ظاهر داریم را حفظ نماییم؟ به باورم زیبایی ظاهری قشنگه و به درد هر سنی می خورد.

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *